DětskýtáborMoravec

home

O táboře

Pořádání letních dětských táborů se věnujeme již více, než deset let. Dlouhodobě byl tábor organizován v rekreačním středisku Moravec pod vedení prof. Rostislava Drochytky až do toku 1999. V několika následujících letech jsme tábor pořádali ve středisku Jitřenka u Víru, Havlov u Žďárce, Šárka u Heroltic, Baumat u Heroltic, až jsme se v roce 2010 vrátili zpět na původní místo pusobnosti - na Moravec.

Pro refernece z minulých let koukněte do pravé části stránky.

Pojeďte prožít příjemné dva týdny v přírodě se spoustou zajímavých her, koupáním a dalšími letními radostmi. Letošní tábor pořádáme ve středisku Moravec na Vysočině.


Umístění tábora  Tábor se nachází poblíž obce Moravec v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Areál je ve vlastnictví společnosti Česká pošta, s.p. a disponuje moderně vybavenou hlavní budovou s jídelnou a společenskými místnostmi, chatkami, několika hřišti a altánem pro program v deštivém počasí. Rybník Piknůsek, který se nachází přímo u brány tábora nám poskytuje skvělé možnosti koupání.
Termín tábora 15.7.2017 - 29.7.2017
Ubytování K ubytování jsou připraveny chatky se 4 a 2 lůžky. Středisko bezproblémově splňuje přísné hygienciké normy, k dispozici jsou moderní WC v hlavní budově a samostatné sprchy a umývárny.
Stravování 5x denně, nápoje po celý den
Doprava Autobusem tam i zpět
Lékařská péče Během celé doby konání tábora je přítomen lékař
Cena tábora Celkem za jedno dítě 4.790,- Kč
Program Během tábora probíhá celotáborová hra s určitým motivem. Jsou provozovány různé sportovní hry za účelem zvýšení tělesné zdatnosti, koupání při hezkém počasí apod. Dále však jsou také zařazeny kulturní soutěže, pouť, karneval, diskotéky apod. a rovněž i hry a soutěže za účelem získání zálesáckých dovedností (stavba stanu, ohnišť, samostatné vaření v přírodě apod.). Veškerý program je v maximální míře situován do okolní přírody.
Další
  • v případě zájmu se může společně s Vaším dítětem přihlásit i jeho kamarád, spolužák či příbuzný
  • vystavíme Vám potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele - možnost příspěvku